Więcej
  Komentarze
  Najlepsze jest Radio Pogoda, 103,5 FM
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Kiedy TOK FM na 98,5 ruszy? Koncesje mają.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ja słucham tylko tego radia, w którego zarządzie są nowomianowani przedstawiciele "dojnej zmiany".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  TOK FM (Prowadzą je m.in. Dominika Wielowieyska, Janina Paradowska i Jacek Żakowski.) to już wiadomo czego nie słuchać ps. ciekawe czy tam też jest kapitał niemiecki......
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Najlepsze jest radio Pogoda z wyłączeniem tych godzin w radiu PiK, podczas których odbywają się dyskusje z udziałem słuchaczy. Reszta w tej toruńskiej stacji jest zazwyczaj ciężko strawna. No i "Gorącej godziny" żal.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Rock FM już nie ma jest Radio Pogoda.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Gdyby porównywać potencjał materialno-osobowy tych stacji (w Bydgoszczy) to okazałoby się, że w takiej statystyce Radio PiK - podobnie jak Polska wg panicza Sienkiewicza - istnieje tylko teoretycznie. Coś z tym radiem trzeba zrobić, i to szybko, bo szkoda historii. Wprawdzie zmiana zarządcza właśnie nastała, ale... Ale to już było... :)
  @logique Radio PiK ma fajne audycje - niestety jezeli chodzi o wiadomosci w tym regionalne są beznadziejne. Brakuje mi np. trafic-u z ulic duzych miast wojewodztwa oraz regionu i z najwazniejszych tras. Brak jest elastyczności - bo gdy jest wypadek na glównej ulicy, ludzie stoja w korku, a w radiu PiK nt cisza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Radio w obecnych czasach to przeżytek, a już w formie reprezentowanej przez PiK to istny mezozoik.................publiczne czy katarynki komercyjne pójdą do lamusa, jedynie w sieci może cosik przetrwa, aczkolwiek i to niebawem zniknie..........
  @ghb mdhjhw dokładnie tak jak Pan pisze...;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @ghb mdhjhw Dokładnie tak...lepiej ująć tego nie można...
  już oceniałe(a)ś
  1
  2