Więcej
  Komentarze
  Ależ wyczerpujący artykuł! Głównie - psychicznie - podczas czytania. To nie ma co nad nimi wylewać łez - pisze redaktorka Lewińska? No pewnie, kto by tam wylewał łzy nad jakimiś głupimi babami, z których co któraś-tam może szczęśliwie załapać się na robotę za 1000 na rękę. Jakby nie były takie głupie, to by załatwiły se posady redaktorek GW i za "artykuły" brały po parę stówek od sztuki.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Ile jeszcze razy dacie (do różnych artykułów) to samo zdjęcie pracowników Atosa? Od dobrych 2 lat są u Was w obiegu 2 zdjęcia tego pracodawcy. Cud, że tego drugiego nie dodaliście...
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Super, że Atos tak prężnie działa, ale to nie oznaczy, że wynajmujący im nieruchomości nie powinien zadbać o odpowiedni parking. Przeciwnie, na części parkingu wznoszony jest kolejny biurowiec. Pozwolenie na budowę powinno być uwarunkowane od zapewnienia nowych miejsc parkingowych, a tymczasem to co się dzieje na Grunwaldzkiej i w okolicach to skandal. Wszędzie parkujące na dziko auta. A kolejni zatrudnieni, to kolejne auta. To nie wina Atosa, ale ktoś powinien zacząć wymagać od właściciela porządku. Państwo Urzędnicy - do dzieła.
  @u-widz Precz z dziko rosnącymi parkingami i ich fanami. Kup se rower i przestań płakać, albo marsz do MZK.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Śmieszna gazeta. Zamiast przedstawić informację, bawi się z czytelnikami pokazem slajdów. Taki dziennikarski profesjonalizm inaczej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0