Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  brawo dla załogi Opery !
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Szkoda, że autorzy porównania nie porównali wszystkich filharmonii i oper w Polsce, bo wyszło z tej statystyki ni pies ni wydra, a praca nie taka duża. Mogli dokonać tego porównania także dziennikarze wyborczej, ale pewnie wymagałoby to oderwania tyłka od kanapy, a to trudne dla dziennikarza.
  @dlugi kącik kultura w lokalnej GW to niestety pięta achillesowa redakcji :( o ile przyjemniej i z korzyścią dla zdrowia byłoby czytać recenzje z teatru, opery, filharmonii niż doniesienia o głupocie lokalnych polityków i urzędników?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Wynik Opery bardzo dobry, tym bardziej, że w mieście z powodzeniem działa Filharmonia Pomorska a także Teatr Polski, które oferują inne komplementarne przedstawienia, koncerty i wydarzenia. W pewnym sensie zatem przedstawiona kolejność zakłamuje rzeczywistość. Ponieważ w naszym mieście liczba odwiedzających jest bardziej rozproszona, niż tam gdzie jest jedna scena, która oferuje "różne wydarzenia". Ale ogólnie to świetny wynik, brawo:)
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  szkoda tylko, że zdobycie biletu na większość wydarzeń kulturalnych graniczy z cudem :( pozostaje tylko "po znajomości", na szczęście ;)
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Opole, Białystok- brawo za dużą frekwencję w odniesieniu do liczby mieszkańców. Bydgoszcz- myślę, że przeciętnie i jest nad czym pracować. Poznań, Wrocław i Kraków- bardzo słabo.
  już oceniałe(a)ś
  2
  11