Więcej
  Komentarze
  Inni obiecują, ja buduję. Gdzie?
  @fiodor2001 żadnego miasta w Polsce nie stać na inwestycje bez środków unijnych i rządowych. Wyjątkowo też zgadzam się z opinią 1a40 ;) nauczyliśmy się wyciągać rękę po unijne euro, jesteśmy krajem który tych pieniędzy dostaje najwięcej, a zapominamy o podstawach solidarności i naszej (podobno) chrześcijańskiej tożsamości. Odrębnym tematem jest to, ile euro zostało przy okazji wyrzucone w błoto, bo czasem mam wrażenie, że niektóre samorządy budują zupełnie niepotrzebne rzeczy, bo akurat jest dotacja.
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  W takim tempie to tramwajem na Błonie pojedziemy w XXII wieku. :)
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  Ilość błędów ujawnia braki w podstawowym wykształceniu autora artykułu, lub świadczy o jego lenistwie. Zabrakło wiedzy, lub czasu na sprawdzenie tekstu. Błędy są żenujące.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Ogińskiego w II kw. 2015, czyli w zasadzie powinni już finiszować, mądralo.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Czyli dalej w SP4 będzie Meksyk. Jedynie nauczyciele w SP4 się ucieszą bo do 2017 nikogo nie zwolnią.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  TO LODOWISKO TO CHAŁA. BRAK SŁÓW NA TĄ PROWIZORKĘ!!!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ale przecież idą wybory?? gdzie obietnice? ...a no tak to do sejmu nie samorządowe!
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Sytuacja w Europie sie radykalnie zmienila ! Polska nie przyjmuje uciekinierow, a dyskutuje o zagrozeniach ! np.Niemcy przyjeli juz ok.1-milion ludzi, a wiec niech kazdy sobie sam odpowie, gdzie pojda pieniadze i dlaczego np.bydgoskie inwestycje sa zagrozone ? UE to nie jest system- BRAC ile sie da, to system wspolnotowy, i jezeli tego sie nie rozumie, to znaczy, ze nic nie zrozumielismy z wartosci, ktore stworzyla nam, probowala stworzyc UE...
  już oceniałe(a)ś
  11
  14