Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Moja cała rodzina wspólnie zastanawia się co dzień jak powstają lody Sowy. To pasjonujące, dyskusje trwają do późnej nocy! I stale te nowości! Np. przy Mostowej wydają od niedawna pół kulki w cenie jednej, twierdząc, że tak im kazało szefostwo. A w innych punktach głupie sprzedawczynie chyba nie potrafią czytać mejli, bo dalej dają po całej kulce.
  @logique Wczoraj w Galerii Pomorskiej także dostałem coś w kształcie połowy porcji (jednej kulki) zazwyczaj dostawałem znacznie większe porcje za tą samą cenę (3 zł. kulka). Ciekawe dlaczego?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @semeon Zapytaj pana Sowę o narodowość :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Te sklejki pod tym ich mikserem wyglądają na jakieś brudne zapleśniałe a i laczki jak nie kupić nowe to chociaż wyczyścić powinien im kazać pan Sowa.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  No dobra, przebrnąłem jakoś przez całość. Widzę, że dwa zgłoszone przez czytelników błędy zostały już poprawione. Ale nadal w tekście jest pełno innych, najzwyczajniej kompromitujących. Albo tzw. redakcja sądzi, że korekta to relikt komuny, albo poziom jej wiedzy o języku polskim wyklucza zdolność do jakichkolwiek poprawek.
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  owoce kupują od "zawodników", czasami w postaci soku?, lody są "na prawdę " słodkie......, gratuluję autorowi ;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  Jak wyborcza pisze o Sowie artykuł niesponsorowany to nawet można go przeczytać bez opłaty za prenumeratę!!!! brawo!!! serdecznie i pokornie dziękuję!!!! Prosze o więcej tak wartościowych tekstów. Ps. A tak na poważnie - czyż to nie jest żenujące???????
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  "Zasada korzystania z lokalnych produktów nie dotyczy tylko owoców." :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  oraz "na prawdę lody można zrobić w domu"... to już nie chochlik, to nieuctwo!
  już oceniałe(a)ś
  4
  4