Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To przecież normalne. Toruńskie pasożyty mają takie miejsce dzięki unijnej kasie, którą sobie zawłaszczają kosztem całego województwa, a Bydgoszczy w szczególności. A bydgoszczanie śpią.
  @semeon unijne dotacje nie zostały uwzględnione w tym zestawieniu, ale podliczyli subwencję regionalną, która w Toruniu była wyższa per capita o ok 500 zł. Ogólnie zalecam zdrowy rozsądek i omijanie "artykułów" po którymi podpisuje się pani Dobiegała. W żadnym wypadku nie jest to dziennikarstwo i ma za cel zwiększyć "klikalność" poprzez tego rodzaju pielęgnowanie przyjaźni bydgosko-toruńskiej :)
  już oceniałe(a)ś
  20
  4
  @semeon wy różański jak zwykle wypisujecie wasze debilne mysli ,które was napadają po nocach. Mamy prośbe do was TW andrzej, nie piszcie już bo wam sie powywraca w tym pustym łbie do konca. Trzymajcie sie różański, Czołem !
  już oceniałe(a)ś
  6
  22
  @bydgoszczanin_z_lesnej I po co taka toruńska łajza pisze cokolwiek na bydgoskim forum. Nie ma swojego?
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @semeon piszę żebyś oprzytomiał stary capie. Piszę choć wiem,ze te słowa nigdy nie trafia do twojej pustej mózgownicy stary palancie z bydgoszcza.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  @bydgoszczanin_z_lesnej przecież sam ponoć jesteś z Bydgoszcza. Z Leśnej. Czy może z os. Leśnego w Bydgoszczy? Czy raczej z rubinkowa?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @piehemoth tak jak słynny bydgoszczanin semeon - wiejski radny z osielska
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak nas okrada, to bogatszy, proste.
  już oceniałe(a)ś
  36
  6
  urząd marszałkowski jeden z większych pracodawców z niemałymi pensjami, ciekawe czy CM zaliczono do Bydgoszczy czy Torunia, czy jak to bywało z Operą i Filharmonią zostało zaliczone do Torunia
  już oceniałe(a)ś
  34
  5
  chociaż ten zacny Gorzów przeskoczyliśmy... z drugiej strony to źródło jest niezbyt wiarygodne, skok Białegostoku z 12 na 2 miejsce w ciągu 1 roku jest dość dziwne...
  @weys do wpływów z podatków doliczyli subwencję regionalną, więc może Białystok dostał większe dotacje?
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Wątpliwej jakości dziennikarstwo reprezentowane przez tą gazetę radzę omijać. Rozróba , awanturnictwo i podsycanie do nienawiści to cechy jakie reprezentuje prasa typu wyborcza. Z pani szatniarki pracownika instytutu które bada sondaże i opinie publiczne, zrobi eksperta , i co ciekawe to będzie prawda - pracownik to pracownik .
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  Bydgoszcz wyhodowała sobie żmiję na piersi ...
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  Ciekawe komu Krynica zabrała?
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  ranking tak wiarygodny jak wynik Krynicy, w ang TV widziałem ranking najpopularniejszych melodii/piosenek puszczanych podczas wesela i...pogrzebu, też ciekawe...
  już oceniałe(a)ś
  3
  2