Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
PO Piotrowska, PiS Latos, SLD Jasiakiewicz, Kukizowcy: "gdzie mnie jeszcze nie było" Dzakanowski, u Korwina Sypniewski, PSL Kłopotek, w Nowoczesej.pl nie znaleźli jeszcze chętnego do nachapania się. Teraz czytelniku nie musisz klikać 8x
już oceniałe(a)ś
43
1
Jak mamy wymagać od polityków wysiłku prezentowania programów wyborczych, skoro dla leniwych dziennikarzy i tak najważniejsze jest kto będzie na pierwszym miejscu? Dlatego zachęcam do niegłosowania na "jedynki". Pokażmy partyjnym szefom środkowy palec i głosujmy na dalsze miejsca!
już oceniałe(a)ś
7
1
Dwójka PO pewnie jednoręki, senator Rulewski, PIS nie wiem czy Latos a nie jakiś spadochroniarz a SLD może być Bańkowska bo Jasiak jest radnym bezradnym w Sejmiku. I mamy powtórkę z rozrywki.
już oceniałe(a)ś
4
0
będą się żreć straszliwie...
już oceniałe(a)ś
3
0
W SLD jako jedynka to chyba Jasiakiewicz, pomimo oblecenia przez niego chyba wszystkich partii poza Kukizem. Krzyżanowska raczej nie bo jest postrzegana jako związana z Całbeckim i Ostrowskim, a to w Bydgoszczy raczej wtopa niż zaleta.
już oceniałe(a)ś
2
0
Krzyżanowska najchętniej kandydowałaby z PO patrząc na sukces Ciemniakowej. Ciekawe czy PIS wystawi Frelichowskiego albo jakiegoś innego smoleńczyka.
już oceniałe(a)ś
1
0
Jasiakiewicz to jeszcze tylko w PiS nie był. Miała być Szczuka, a nie widać jej.
już oceniałe(a)ś
0
0
szalony romek? Nie no, precz na emryturę
już oceniałe(a)ś
2
13