Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kolejny fotoreportaż bez choćby słowa komentarza pod ciekawymi skądinąd fotografiami. Po prostu wstyd. Czyżby w bydgoskiej redakcji zabrakło już nawet kogoś, kto umie pisać? Poziom materiału dobitnie świadczy także o redaktorze naczelnym. Zajrzyjcie sobie do fotoreportaży prezentowanych choćby w łódzkim wydaniu GW. Uczcie się od lepszych.
już oceniałe(a)ś
3
0
Nawiązuję do wypowiedzi milew25 i wcześniejszych fotoreportaży Gazety. Z reporterskiego, historycznego i poznawczego punktu widzenia fortografie bez podania czasu, miejsca i opisu ludzi / obiektu nie mają większego większego znaczenia, są jak niektóre formulaże i tabelki w urzędach - rozumieją je tylko twórcy.
już oceniałe(a)ś
2
0
Oglądam poszczególne fotografie i zastanawiam się co one przedstawiają. Chociaż znam dość dobrze przemysłowe obiekty w Bydgoszczy, to jednak trudno mi jest zidentyfikować przedstawione na fotografiach. Dlaczego autor nie pofatygował się umieścić krótkich opisów, widocznoe sam nie wie co chce pokazać czytelnikom. Ja osobiście takiego reportera natychmiast wyrzucił z redakcji.!!!!!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
1
1