Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Bydgoszcz nadal ma do nadrobienia sporo do Torunia, jeśli chodzi o inwestycje związane z kulturą i sportem. Nowy Torbyd jest pierwszym krokiem w dobrym kierunku. Oby tylko nie okazało się, że widownia jest zbyt mała, lodowisko za krótkie o 5 centymetrów albo brakuje zaplecza dla mediów. Trzeba jednak patrzeć w przyszłość. Miasto od dawna czeka na salę koncertową z prawdziwego zdarzenia, rozbudowę opery oraz inne obiekty, które u sąsiadów już od pewnego czasu są czymś oczywistym i dobrze funkcjonują. Tylko patrzeć, jak jedyny duży festiwal o znaczeniu międzynarodowym przeniesie się do Torunia. Miejmy nadzieję, że Bydgoszcz podejmie odpowiednie działania i to się nie uda. Toruń ma już praktycznie wszystko. Niedługo będzie miał też najnowocześniejszy szpital w regionie. Co na to Bydgoszcz?
  @jacek.killman
  Bydgoszcz? Bydgoszcz śpi , a jak się obudzi to będzie mnóstwo pretensji do Torunia , że się chciało. Takie władze sobie wybraliśmy!
  już oceniałe(a)ś
  2
  6
  Tytuł mąci bydgoszczanom w głowach , jeśli ktoś liznął trochę krystalografii to wie że przypomina zlepek naturalnych kryształów a nie kryształ jubilerski
  już oceniałe(a)ś
  0
  0