Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Byłem i więcej nie pójdę. Znawcą wielkim to nie jestem ale piwo to chyba powinno być zimne. A i ceny jak w klubie.
  @benek666666 Temperatura serwowania piwa zależy od tego, w jakim stylu jest zrobione. Jasne, puste, bezsmakowe lagery, do których jesteś przyzwyczajony, najlepiej smakują na zimno, bo w niskich temperaturach ukrywają się ich wady techniczne, więc smakują praktycznie jak woda i orzeźwia tylko efekt wlewania w siebie zimnego płynu. To dlatego te "zwykłe" piwa kosztują mało, a piwa rzemieślnicze, z racji na mniejszą, nie masową produkcję i z racji na znacznei ciekawsze walory smakowe - muszą kosztować więcej. "W klubie" to takie pieniądze zapłacisz za coś pozbawionego smaku. Chyba warto jednak takie pieniądze wydać na coś ciekawszego. A temperatura podania oczywiście będzie się różnić, bo porządne piwo nie zawsze powinno być zmrożone. Radzę nieco rozszerzyć horyzonty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @l_j_b Może źle się wyraziłem. Od dłuższego czasu wolę wypić zdecydowanie mniej a dobrze. Tu się zgadzamy. Wiem że na targach było piwo a w marketach jest "piwo". Mówię o cenach piw rzemieślniczych w klubach gdzie takowe są i w sklepach piwnych. Ceny na targach były takie jak w owych klubach właśnie. Po domem mam sklep ze sprzedawcą pasjonatem i większość piw z targów mogę tam kupić taniej. Piwa rzemieślnicze, które pijałem w dwóch bydgoskich klubach/pubach podawano mi na zimno. I tak smakują mi lepiej. Może to zły nawyk z czasów picia napojów spirytusowych o smaku piwa. Po targach po prostu spodziewałem się czegoś więcej niż giełdy piwnej. Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @benek666666 Aha, no to faktycznie się nie zrozumieliśmy :) W takim razie większość mojej wypowiedzi traci sens, trudno, zdarza się ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @l_j_b Otóż nie. Zainspirowałeś mnie do poczytania o temperaturze piwa i sprawdzenia wiedzy organoleptycznie. Pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  żałosne.......... ale heca, piwa się napoili, coś niesamowitego, koniecznie trzeba to pokazać w TVN24
  @Marek SteinMarek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL [czyt.SKUNKS] stron internetowych -Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Komentator jak z koziej d..py trąba.Gminny "inspektor" budowlany.Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z Gnidą się nie dyskutuje - GNIDĘ jak sama nazwa wskazuje skazuje się na byt niematerialny na wirtualnym Facebooku. Stein - PAPKIN internetu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GoebbelSStein na usługach krzyżackiego piernikowa. Z pokolenia folksdojczów. Krzyżacko- piernikowski Słoik. Nazwanie tego indywiduum mieszkańcem Sianowa to splunięcie w twarz jego mieszkańcom. Szacunek obywatelom Sianowa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piwo jest dla obszczymurów!!!
  @valderama80 Zwyczajne tanie podłe bezsmakowe piwo - jak najbardziej. Większość stylów piwa rzemieślniczego na szczęście oferuje większe wrażenia, niż tylko upojenie alkoholowe. Więc wymykają się już z Twojej prostackiej definicji. Również radzę poszerzyć horyzonty, bo rzucając takimi opiniami, ludzie sami sobie szkodzą odbierając sobie szansę na poznanie wielu ciekawych smaków i doznań.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0