Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A po grzyba msza? Rozumiem ze motocyklowcy w USA w latach 50 którzy caly ten ruch wymyśli tez na msze chodzili...
@gwamoniak doczytaj, było święcenie motocykli ale to nie jest obowiązkowe lecz skoro ludzie tego chcą to nie rozumiem dlaczego zabraniasz. Tolerancja owszem ale tylko tam gdzie tobie pasuje?
już oceniałe(a)ś
0
0
@fazer5 Co ma tolerancja do glupoty, święcenie motocyklów i co motocykl sie nie bedzie psuć czy dostaniesz +10 do wytrzymalosci podczas wypadku? Wlasnie tolerancja jest nie wpierd... religi w każdy zakontek życia
już oceniałe(a)ś
0
0
@fazer5 Czy wszyscy ludzie tego chcą? Klecha się nie pyta tylko bierze pędzel moczy go w wodzie i chlapie na wszystkich.
już oceniałe(a)ś
0
0
@gwamoniak Dla ciebie głupota, dla innych ważny symbol. O tolerancji lepiej nie pisz, skoro nie masz pojęcia, co to słowo oznacza.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak mnie wku...ają te pierdzące motory i ich właściciele.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czyli sezon na warzywa rozpoczety?
już oceniałe(a)ś
0
0
@Marek Stein Znowu pojawił się naczelny ŚMIERDZIEL [czyt.SKUNKS] stron internetowych -Skamielina pierdnikowo-toruńska. Żałosny podżegacz wydumanego konfliktu Bydgoszczy z Toruniem stojący z boku [Sianowa] i śmiejący się [cieszący] w kułak z tej wojenki. UWAGA !!! Witamy po powrocie z turnusu w szpitalu psychiatrycznym w Swieciu n/Wisłą Jak widać kuracja okazała się mało skuteczna. Proponuję następny turnus [półroczny] z elektrowstrząsami. Wirus- z Sianowa,który się za niego wstydzi. Komentator jak z koziej d.py trąba.Gminny "inspektor" budowlany.Jego komentarze są ordynarne i sięgają dna. Możliwość skażenia - uciekajmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z IDIOTĄ się nie dyskutuje. Idiotę się ignoruje !!!
@ok999 O to już wiem jak on wygląda.
już oceniałe(a)ś
0
0
ten z pierwszej fotki to chyba powinien być zatrzymany przez Policję. Swoja droga to jakiś idiota.....
już oceniałe(a)ś
0
0