Więcej
  Komentarze
  Nadal nie rozwiązana jest sprawa parkingu przed szkołą przy Pijarów bo chyba nie ma osoby która będzie zadowolona z tych 9 (słownie: dziewięciu) zaprojektowanych. Dodać należy, że wkrótce ma zostać tam wybudowany basen co jeszcze bardziej pogłębi problem. Uwagi sporej liczby mieszkańców były oczywiście zgłoszone do projektu i chyba na tym się skończyło. Przewiduję sukces w przyszłym roku (może i orkiestra będzie) bo ulica zostanie w końcu zbudowana. A, że nie będzie gdzie się zatrzymać. Kto by się drobiazgami przejmował.
  @piesdarwina Kiedy ja chodziłem do tej szkoły, i dzieci, i nauczyciele dawali sobie radę korzystając z transportu per pedes (swoich nóżek) albo autobusu 56. Paranoją naszych czasów jest korzystanie z samochodów niezależnie od tego, na ile jest to celowe. Ale jakoś tak jest, że każdy krytykuje - czy to nadwagę dzieciaków, czy roczne oczekiwanie na rehabilitację zwiotczałych stawów dorosłych. A przy okazji: o co tam wnioskowali mieszkańcy? Bo ja tam nie widzę żadnych możliwości rozepchnięcia przestrzeni pod parking.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ax222 Chodzenie na nóżkach rzeczywiście nie jest w modzie a szkoda. Autobus 56 generalnie stoi w korkach i tez szkoda. Mieszkańcy wnioskowali o większą ilość miejsc parkingowych (inne wnioski też były - dokument zdaje się jest dostępny na stronie ZDMiKP -patrz konsultacje). Można powiedzieć, że ile byśmy miejsc parkingowych nie zaprojektowali to i tak będzie za mało ale przed szkołą zaprojektowano ... rondo (czyjego imienia? jeszcze nie wiadomo) co z miejsca wykluczyło ileś miejsc P. Czytałem, że pojawił się pomysł wykupienia działki i to byłby dobre rozwiązanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @piesdarwina jakiej działki? Przecież tam już nic wolnego nie ma...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0