Więcej
  Komentarze
  Dobry sklep żadnej chńskiej tandety tylko niemieckie lub krajowe wyroby w dobrej jakości i przystępnej cenie, dużo towaru takiego gdzie nigdzie indziej nie znajdziesz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Następny śmietnik z Niemieckimi odpadami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Co za idiotą wydaje pozwolenia na lokalizację takich obiektów. W tym miejscu ruch aut i pieszych jest juz i tak zbyt duży żeby dokładać wjazd i wyjazd z parkingu marketu...Wąska ulica - brak oddzielnego pasa włączania się do ruchu...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Njusy GW z Bydgoszczy w 80% to otwarcie nowego marketu, otwarcie budki z hot-dogami, otwarcie kebabiarni, otwarcie nowej knajpy Sowy, remont jakiegoś marketu. Kryptoreklama na całego z nadzieją na to, że markety dadzą reklamy w GW lub "dziennikarze" GW będą mogli załapać się na darmowe żarcie. Az tak słabo płacą w Agorze ostatnio?
  @frank_drebin Zapomniałeś dodać, że jeszcze i inne sukcesy mamy :-) , np. szumne oddanie do użytku jakiejś ławeczki przy Operze Nova. To wielki sukces ( sadząc po tym, że Prezydent Miasta Bydgoszczy osobiście się fatygował i oddanie do użytku, ławki, uhonorował ). Hura! Nawet ławki w Bydgoszczy mamy. Inne miasta mogą nas podziwiać i nam zazdrościć! :-)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Serio? Cenisz dobre dziennikarstwo? Szambo i kloaka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1