Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Okropieństwo. Co to ma być? Psuje widok na Operę i dodatkowo zwęża rzekę w jej najwęższym i najtrudniejszym dla statków miejscu.
już oceniałe(a)ś
15
2
Najlepsze ze i tak na przedstawienia musza sciagac barke poniewaz barka musi spelniac role garderoby.Debilizmy do kwadratu- jak Pan Bruski twierdzi ze nie ma kasy na drogi lokalne- to powiedzcie mu- na ten potworek bez funkcjonalnosci to byly 2,5mln?
już oceniałe(a)ś
9
0
Kto podjął decyzję o tej budowie? Wyłącznie prezydent? Rada Miasta? Kto to taki? Zamiast tego badziewia za dwa miliony mogliby wybudować np. orlik lekkoatletyczny z którego korzystałoby tysiące bydgoszczan. Ale władza wie lepiej. Widocznie wiecznie swój musi zarobić.
już oceniałe(a)ś
10
1
Żeby obejrzeć schrony dla u-botów nie trzeba będzie jechać na wybrzeża Francji. Marnotrawstwo funduszy, ponieważ po budowie pomostu i tak potrzebny jest....statek jako garderoba dla artystów.
już oceniałe(a)ś
8
1
Ciekawe kto zaakceptował tego ,,czegoś'' projekt......
już oceniałe(a)ś
5
0
Nieprzemyślane architektonicznie i funkcjonalnie.
już oceniałe(a)ś
5
0
Nie rozumiem malkontentów. Przecież na tych zdjęciach nic nie widać. Jakiś fotograf papudrak umieścił kilkanaście ujęć bez sensu. Czy ktoś ( normalny fotograf) mógłby zrobić zdjęcie z widowni od strony opery?
już oceniałe(a)ś
2
1