Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Powinien być taki tytuł "Dworzec Bydgoszcz Wschód już działa. Najnowszy w mieście. Bez tablic informacji dynamicznej BiT City (wszystkie 81 tablic są na dw. głównym (!!!!) i monitoringu. Żule już się cieszą"
już oceniałe(a)ś
28
2
Gdzie na dworcu Bydgoszcz Wschód można kupić bilet na pociąg? Gdzie jest toaleta? No i szkoda, że u góry nie przewidziano nawet małego kiosku z prasą, biletami, piciem...
już oceniałe(a)ś
25
1
A co z zabytkowymi obiektami starego dworca .
@ppt2 Jak to co? Przeniosą do Myślęcinka...
już oceniałe(a)ś
2
3
Zdjęcia jak za komuny, pokazują sobie palcami rozkłady jazdy... Dno...
już oceniałe(a)ś
21
8
Tak dla ścisłości - Dworzec to miejsce, gdzie są kasy biletowe, poczekalnia, toalety i gdzie pracują ludzie. Bydgoszcz Wschód wygląda wreszcie porządnie, ale jakby nie patrzeć... to jest przystanek, a nie dworzec.
już oceniałe(a)ś
13
1
Pieknie,a ,co z Bydgoszcz Lesna? Miala byc gotowa 1 stycznia,mamy 17.01,a stacji ni ma.Nima tez robotnikow,ciekawe jak sie rozlicza z Unia Europejska?
już oceniałe(a)ś
5
0
Przeglądając przedstawione zdjęcia jakoś nie mogę dopatrzeć się dworca Bydgoszcz Wschód (chyba niezbyt szczęśliwa nazwa), a jedynie widzę przystanek tramwajowy na estakadzie nad stacją kolejową. A swoją drogą p. Arkadiusz Wojtasiewicz raczej niezbyt się przyłożył do wykonania reportażu fotograficznego, pokazując niezliczoną ilość razy tą samą scenę z udziałem tych samych "statystów" i wozów tramwajowych. Może ma dobre wynagrodzenie za każdą fotkę, niezależnie od logiki? Wniosek: tytuł reportażu nieadekwatny do przedstawionych scen.
już oceniałe(a)ś
3
0
Proponuje zmienić "gazeta - Bydgoszcz" na "gazeta - Fordon". Od miesięcy tylko o tym jednym osiedlu piszecie a teraz to już przesada - tylko i wyłączne. Codziennie i do zarzygania. Jak to jest? 66 tysięczny Fordon jest osiedlem 335 tysięcznej Bydgoszczy czy odwrotnie???
już oceniałe(a)ś
0
0