Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wy w tej redakcji macie chyba jakieś kompleksy na rzecz Torunia, albo po prostu jesteście z Torunia co by tłumaczyło wasze kompleksy. "Zobacz jak świeci Toruń nocą", "Bydgoszczanie zdradzają częściej niż torunianie" i to wszystko na wydawałoby się bydgoskiej GW. Czytam bydgoską Gazetę bo chce wiedzieć co nowego w Bydgoszczy, a nie w Toruniu!
  @alushop Jakie znowu kompleksy... Co w tym złego, że piszą o czymś ciekawym co dzieje się u sąsiadów? Fajny festiwal, na którym miałem okazję być i szczerze polecam wszystkim. Łącznie z Tobą kolego "alushop". Mniej narzekania, więcej optymizmu życzę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  7
  Gazeta wyborcza się kompromituje! Żenujące jest to co jest tu zamieszczane. Chcemy informacji z Bydgoszczy, jesli zainteresuje mnie co dzieje sie w Toruniu, Poznaniu czy Warszawie to prosze mi wierzyć potrafię "przełączyć" miasto i poczytać informacje lokalne. Natomiast na stronie BYDGOSKIEJ CHCĘ CZYTAĆ O BYDGOSZCZY!!!!! Czytać informacje a nie reklamy jakie to Sowa zrobił dobre lody, albo jaka przychodnia chce odebrać pacjentów innej.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  prawdziwe dzieła sztuki fantasycznj ,dziękuję i pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Gońcie się z tym wieśniackim festiwalem w zapyziałym miasteczku. Kogo to obchodzi?
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  Bezczelnie przyznajecie się z którego miasta jesteście, nie? Wynoście się z tej pięknej kamienicy przy ul. Gdańskiej w BYDGOSZCZY do swoich śmierdzących pracodawców z krzyżackiej komturii. Okupanckie psy!!!
  już oceniałe(a)ś
  7
  6