Poseł Krzysztof Brejza startuje z ostatniego miejsca na kujawsko-pomorskiej liście KE do Parlamentu Europejskiego. W programie 'Gdańska 27' Remigiusz Jaskot pytał m.in., gdzie można znaleźć program posła PO. Co chce robić w Brukseli skoro zajmuje się głównie tematami krajowymi i rozliczaniem PiS-u? Dlaczego uważa, że ma szanse na mandat skoro najbardziej prawdopodobny scenariusz to dwa mandaty w okręgu? Czy Jan Rulewski jest człowiekiem dobrej woli? Jak Brejza czuje się na liście z byłymi działaczami PZPR? Ile razy pozwały go SKOK-i? Co robi w komisji śledczej ds. Amber Gold? Skąd PO zamierza wziąć pieniądze na podwyżki dla nauczycieli?
Więcej rozmów z serii 'Gdańska 27' na stronie [KLIK] oraz na Facebooku [KLIK].
Więcej
  Komentarze
  Bydgoszcz na przyszlosc postarajcie sie znalesc redaktora na poziomie pana posla. Dziekuje
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Panie Redaktorze Pan udaje czy Pan nie zna osiagniec posla Brejzy i nosnosci jeho nazwiska?
  Po co ten atak? Daczego posel Brejza ma odpowiedac za innych wspominanych przez pana europoslach, ktorzy obiecali byc aktywni w Polsce, apotem zawiesili dzialanosc krajowa? Niech Pan redaktor atakuje konkretnych ludzi, o ktorych istnieniu Pan wie, a nie atakujje posla Brejze.
  Wyglada na to,ze pan sysmpatyzuje z oponentami posla. Mam przekonanie, ze na zwyciestwo ma szanse wieksze od innnych. Nawet senatora j.Rulewskiego, ktory mowil o wyjsciu z dialania politycznego.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ubostwiam dzialania posla Brejzy. Zaden z innch nie ma takich sukcesow w tropieniu patologi partyjnej PiS !
  Hwala Panu ! Dziekuje w imieniu wlasnym i milionow. Powodzenia ! trzymam kciuki.
  Gdziekolwiek pan bedzie z Pana temperamentem i talentem bedzie Pan sskuteczny !
  już oceniałe(a)ś
  2
  0