Gościem programu Gdańska 27 był Andrzej Bobkowski, lider bydgoskiego Komitetu Obrony Demokracji. - Nigdy nie uważałem, że KOD musi być masowy. Ważne, ile energii jesteśmy w stanie wspólnie wytworzyć. Nie chcemy być partią, ale być może będziemy kogoś lokalnie wspierać. Mamy ambicje wpływać na to, co się dzieje w mieście - mówi Bobkowski. Pytaliśmy też o problemy Mateusza Kijowskego, średnią wieku w stowarzyszeniu, konflikt bydgosko-toruński i o to, czy KOD zdoła się jeszcze odbić i odzyskać zaufanie. - Gdybym znał przyszłość, byłbym w zupełnie innym miejscu - mówi Bobkowski. Ludzie bydgoskiego KOD-u współtworzą Bydgoskie Forum Obywatelskie. - W otaczającym nas świecie dzieje się tyle, że chcemy je poznać i o nich porozmawiać.
Więcej rozmów z serii 'Gdańska 27' na stronie [KLIK] oraz na Facebooku [KLIK].
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Stein, ty obszczymurku, znowu smierdzi na miescie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To są jakieś żarty. Przecież to niszowy i dziwaczny klubik pełen kontrowersyjnych osób z jej liderem i tą szaloną torunianką dwojga nazwisk, na czele.
  @semeon Niszowy być może. Kontrowersyjny, zależy dla kogo. Lider zmienił się 27.05, a Pani od dwojgu nazwiskach nie ma już w KOD od kilku miesięcy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `