iQor Global Services to międzynarodowy koncern zatrudniający w Bydgoszczy 1400 osób. Firma zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego dla największych producentów na świecie. Intensywnie poszukuje kolejnych specjalistów. Teraz kształcić ich będzie w Zespole Szkół Elektronicznych, jednej z najlepszych szkół tego typu w kraju, która od wielu lat jest w czołówce rankingu "Perspektyw".

- Przeobrażenia w sferze gospodarczej i reforma szkolnictwa końca lat 90. spowodowały, iż szkolnictwo zawodowe w Polsce dotknął kryzys. Upadek szkolnictwa zawodowego spowodował z kolei wzrost bezrobocia i jednocześnie brak specjalistycznej kadry technicznej. Nasza firma szybko się rozwija i brakuje nam fachowców. Dlatego od lat współpracujemy z ZSE. Stąd pomysł, by wreszcie utworzyć tu dedykowaną klasę iQora i zacząć kształcić specjalistów, którzy zaraz po opuszczeniu szkoły będą gotowi do pracy w naszym zakładzie pracy i bez trudu sprostają wymaganiom naszych klientów - opowiada Tomasz Nauman z zarządu iQor.
Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.